Županijsko natjecanje u odbojci

by | ožu 15, 2024 | Naslovnica, Nekategorizirano

  14. 3. 2024. u OŠ “I. G. Kovačić” održano je županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice.  

Naše učenice, u pratnji mentora Dražena Guska, osvojile su prvo mjesto i zlatne medalje. Time su se plasirale na državno natjecanje, koje će se održati u travnju u Poreču. 

Zahvaljujemo se organizatorima na toploj dobrodošlici i organizaciji turnira, a svim natjecateljima na borbenosti, srčanosti i fair-playu. 

Našim učenicama i njihovom mentoru želimo puno uspjeha i sportske sreće u daljnjem tijeku natjecanja. 

 

Pročitajte još

Obavijest

Obavijest

Petak, 12. lipnja 2026., posljednji je nastavni dan za sve učenike, osim one koji se upućuju na dopunski rad ili polažu predmetne ispite. Informacije o dopunskom radu i predmetnim ispitima bit će objavljene na mrežnoj stranici škole. Podjela svjedodžbi održat će se u...

Skip to content