Datum objave: 21. ožujka 2024.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture

20. ožujka 2024. u Vrpolju je održano 66. natjecanje mladih tehničara – županijska razina. Našu školu predstavljalo je četvero učenika u 4 različite kategorije: Tatjana Šimić, Maura Mikolčević, Bruno Grgić i Sara Tomić, uz vodstvo mentora Borisa Bogdana. Čestitamo učenicima i mentoru na odličnim rezultatima (8. do 1. mjesto) i želimo im uspjeh u budućem radu.

Posebne čestitke našem učeniku Bruni Grgiću koji je osvojio 1. mjesto u svojoj kategoriji i time se plasirao na državno natjecanje. Bruni želimo sreću i uspjeh u daljnjem tijeku natjecanja! 🙂

Happy Earth day

"Happy Earth Day 2024! Kako bi obilježili ovogodišnji Dan planeta Zemlje, na izvannastavnoj aktivnosti English Green Club učenici su proučavali klimatske promjene, te su uz pomoć umjetne inteligencije izradili slike koje prikazuju njihovo viđenje klimatskih promjena,...