Datum objave: 21. travnja 2024.

Za natjecanje spremni 🙂

Naše odbojkašice su spremne za put u Poreč gdje će se natjecati na državnom natjecanju! Djevojkama i njihovom treneru želimo puno sreće i vjerujemo da će dostojno predstaviti sebe i našu školu!

U ime škole i našeg tima i ovim putem još jednom želimo izraziti zahvalnost sponzoru, tvrtki LAM-IN, Slav. Brod i njihovom direktoru Bojanu Vujiću, za podršku i velikodušnu donaciju novih dresova i opreme za našu školsku odbojkašku ekipu.

Vaša podrška i pomoć omogućila je da se osjećamo samouvjereno i pripremljeno za nadolazeće državno natjecanje. Vaša velikodušnost ne samo da nas je opremila za uspjeh, već i inspirirala da budemo najbolji mogući tim. Još jednom, najiskrenije hvala na vašoj podršci i vjerovanju u nas.

Vjerujemo da će vijesti iz Poreča razveseliti i sponzora i sve ostale koji prate aktivnosti naše škole! Pratite ih na našoj web stranici i podržite naše odbojkašice u njihovim nastupima!

Državno natjecanje u odbojci

S ponosom želimo podijeliti s vama najnoviji uspjeh naših odbojkašica. Deveto mjesto na  državnom natjecanju održanom u Poreču od 22. do 25. travnja! Igrajući s velikim srcem i nevjerojatnom energijom, naše djevojke su osvijetlile teren i pokazale svima što znači...