Datum objave: 20. travnja 2024.

Osmaši u Vukovaru – terenska nastava iz povijesti

U četvrtak, 11.4.2024. učenici osmih razreda su u sklopu terenske nastave iz povijesti posjetili Vukovar u pratnji razrednika Ivana Pejanovića, razrednica Dijane Jerković, Marine Mirković i Maje Penava Aleksić te uz  pratnju učiteljica Zdravke Čuljak i Ivone Zirdum. Učenici su sudjelovali na predavanjima o Domovinskom ratu u Memorijalnom centru Domovinskog rata Vukovar, obišli postav centra te povijesne lokalitete: Trpinjsku cestu, Ratnu bolnicu, Memorijalno groblje, Ovčaru, ali i Gradski muzej te Muzej vučedolske kulture.

Pohvaljujemo naše učenike Šimuna Aračića (8. c) i Antuna Tadijanovića (8. a) koji  su sudjelovali u Kvizu znanja i osvojili 1. mjesto.

Državno natjecanje u odbojci

S ponosom želimo podijeliti s vama najnoviji uspjeh naših odbojkašica. Deveto mjesto na  državnom natjecanju održanom u Poreču od 22. do 25. travnja! Igrajući s velikim srcem i nevjerojatnom energijom, naše djevojke su osvijetlile teren i pokazale svima što znači...