Datum objave: 9. travnja 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

mali nogomet – natjecanje

U utorak, 16. travnja 2024., s početkom u 8h u matičnoj školi održat će se malonogometni turnir kao prednatjecanje Coca-cola i Tommy cupa.  Ukoliko još uvijek niste prijavili ekipe, javite se svojim učiteljima tjelesne kulture do kraja tjedna.

Coca-Cola Cup i Tommy cup malonogometni su  turniri  koji se  organiziraju pod okriljem Plazma Sportskih igara mladih.

Kvalifikacijski turniri u gradovima razigravat će se od siječnja do lipnja 2024., nakon čega će uslijediti županijska finala, a zatim i regionalna finala.

Happy Earth day

"Happy Earth Day 2024! Kako bi obilježili ovogodišnji Dan planeta Zemlje, na izvannastavnoj aktivnosti English Green Club učenici su proučavali klimatske promjene, te su uz pomoć umjetne inteligencije izradili slike koje prikazuju njihovo viđenje klimatskih promjena,...