Datum objave: 20. travnja 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Kvalifikacije Cola-cola i Tommy cup

Održan školski malonogometni turnir kao kvalifikacije za Tommy Cup i Coca-Cola Cup

Dana 16. travnja 2024. godine, u sklopu Sportskih Igara Mladih, održan je školski malonogometni turnir u matičnoj školi u Podvinju. U utakmicama je sudjelovalo ukupno 19 ekipa.

S ponosom objavljujemo da su se na županijsku razinu natjecanja, koja će se održati na ŠRC Klasije, plasirale sljedeće ekipe:

Tommy Cup:

• 3.b
  • 4.b
  • 3.a

Coca-Cola Cup:

• 8.d
  • 5.b
  • 8.a

Čestitamo svim ekipama na izvanrednim rezultatima i želimo im puno uspjeha na županijskom natjecanju!

Pratite nas za daljnje informacije o natjecanjima i aktivnostima naše škole.

Državno natjecanje u odbojci

S ponosom želimo podijeliti s vama najnoviji uspjeh naših odbojkašica. Deveto mjesto na  državnom natjecanju održanom u Poreču od 22. do 25. travnja! Igrajući s velikim srcem i nevjerojatnom energijom, naše djevojke su osvijetlile teren i pokazale svima što znači...