Datum objave: 27. rujna 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Europski dan jezika

Europski dan jezika obilježen je 26. rujna u našoj školi održavanjem pub quiza. Učenici predmetne nastave su na zabavan način pokazali što znaju o Europi u području glazbe, književnosti, geografije, pravopisa i opće kulture.

Najveći broj bodova ostvario je učenik osmog razreda Luka Lazić i odnio titulu pobjednika.
Svim sudionicima uručene su diplome te su nagrađeni poklonima naših sponzora, izdavačkih kuća Profil-Klett i Alfa Express Publishing. Veselimo se sljedećem druženju!
Učiteljice: Sanja Jagnjić, Dijana Jerković i Maja Penava Aleksić

Terenska nastava na Poloju

Hrvatski olimpijski dan je prilika da učenici kroz sportske aktivnosti obilježe važnost fizičke aktivnosti i zdravog načina života. Nakon nekoliko godina obilježavanja ovoga dana u Rastušju, ove godine smo odlučili obilježiti taj poseban dan terenskom nastavom na...