Odbojka -srebro na županijskom natjecanju!

by | tra 20, 2024 | Nekategorizirano

U utorak, 16. 4. 2024., mlađa skupina odbojkašica  ŠSD Podvinje natjecala se na županijskom natjecanju, u kategoriji 5. i 6. razreda. S ponosom objavljujemo i čestitamo ekipi na osvojenom drugom mjestu u jakoj konkurenciji!

Natjecanje je bilo iznimno napeto, a naša ekipa je pokazala izvanrednu igru i sportski duh tijekom cijelog turnira. Iako je nedostajalo samo 2 boda i do zlata i prvog mjesta, ponosni smo na postignuti rezultat i njihovu predanost.

Ovom prilikom želimo čestitati djevojkama na izvrsnoj igri i trudu koji su uložile tijekom priprema i natjecanja. Također, veliko hvala treneru i voditelju Draženu Gusku na njegovom radu i podršci tijekom cijele sezone.

Hvala svima koji su ih podržavali i bodrili tijekom natjecanja! Ovo je samo početak, nastavljamo s radom i treninzima kako bismo postigli još veće uspjehe u budućnosti!

Pročitajte još

Obavijest

Obavijest

Petak, 12. lipnja 2026., posljednji je nastavni dan za sve učenike, osim one koji se upućuju na dopunski rad ili polažu predmetne ispite. Informacije o dopunskom radu i predmetnim ispitima bit će objavljene na mrežnoj stranici škole. Podjela svjedodžbi održat će se u...

Skip to content