Dobrodošli na dio naše web stranice posvećen projektima.  smile

Škola već dugi niz godina sudjeluje u različitim projektima. Kroz ove projekte nastojimo unaprijediti kvalitetu obrazovanja, poticati kreativnost i pružiti učenicima prilike za učenje i razvoj.

Na našim stranicama možete saznati više o prošlim i trenutnim projektima u koje smo uključeni, njihovim ciljevima i ostvarenim postignućima.

Projekti su ispit dobrog vođenja, kvalitete međuljudskih odnosa i komunikacije na svim razinama. U našoj školi se već dugi niz godina provode uspješni projekti iz različitih područja. Ponosimo se našim radom i velikim trudom koji učenici i učitelji te stručni suradnici ulažu u dobro osmišljavanje i provođenje projekata.

U školi prakticiramo suvremeni pristup nastavi, radimo u skupinama, istražujemo i postižemo uspjehe.  Neke od uspješnih projekata koje smo prethodnih godina ostvarili možete naći na lijevoj strani izbornika.

I u ovoj školskoj godini imamo mnogo novih ideja i pripremamo mnogobrojne projekte s kojima ćete biti na vrijeme upoznati. Također ćemo nastaviti i s ranijim uspješnim projektima.

Radujemo se našoj zajedničkoj suradnji!

Madd

madd in the classroom

MADD in the classroom

Naša je škola dio projekta MADD (music, art, drama, dance) in the classroom. Projekt je financiran od strane EU, a posrednik je Agencija za mobilnost i programe EU. Vrijednost projekta je 17 500 eura, a traje 2 školske godine. Naš je projekt dio Erasmus + programa koji za cilj ima približiti sve sudionike obrazovnog sustava EU. U projektu, osim naše škole, sudjeluju i osnovne škole iz Finske, Portugala, Španjolske, Grčke, Rumunjske i Turske. Cilj je olakšati učenicima učenje kroz segmente glazbe, umjetnosti, igrokaza i plesa, a ujedno i upoznati naše učenike sa sličnostima i različitostima svojih vršnjaka iz navedenih zemalja. Koordinator projekta je učitelj povijesti Ivan Pejanović.

MADD in the classroom

I am an european citizen

I am an European citizen

How cultural sport enriches community life and values

Think green

Školska shema

I ove školske godine naša škola sudjeluje u “Školskoj shemi” Europske unije uz financijsku potporu Europske unije.

Helping

‘Helping’ je projekt pružanja pomoći u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju kroz osiguravanje pomoćnika u nastavi.

Klokan bez granica

U školskoj godini 2009./2010. učenici naše škole su se po prvi puta uključili u najveće međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“.

Stop nasilju

OŠ „Blaž Tadijanović” sudjeluje u projektu UNICEF-a „Za sigurno i poticajno okruženje u školi” od 2005. godine.

U sjenicu kad nemamo učionicu

Školske godine 2008./2009. učenici naše škole pripremili su projekt „U sjenicu kad nemamo učionicu“.

Predstavili su ga na Parlamentu mladih pri Europskom domu Slavonski Brod. Projekt je nagrađen prvom nagradom (10000 kn).