Nastava

Dobrodošli na dio web stranice posvećen informacijama o nastavnom procesu u našoj školi. Nastava je srž našeg obrazovnog sustava i predstavlja temeljno iskustvo koje oblikuje budućnost naših učenika. Kroz raznolike oblike nastave, izborne predmete, izvannastavne aktivnosti i ostale sadržaje, nastojimo pružiti inspirativno i kvalitetno obrazovanje koje potiče razvoj intelektualnih, kreativnih i socijalnih potencijala svakog učenika.

Oblici nastave:

Naša škola nudi raznolike oblike nastave koji su prilagođeni potrebama i interesima naših učenika. Kroz interaktivne predavanja, praktične vježbe, grupni rad, projekte i druge metode, nastojimo osigurati dinamično učenje koje potiče aktivno sudjelovanje i dublje razumijevanje gradiva.

Izborni predmeti:

Želimo potaknuti raznovrsnost interesa i talenata među našim učenicima. Stoga nudimo širok spektar izbornih predmeta. Uz podršku stručnih nastavnika, naši učenici imaju priliku istraživati nova područja, razvijati svoje vještine i proširiti svoje horizonte.

Izvannastavne aktivnosti:

Uz redovitu nastavu, važno je osigurati i bogat izvanškolski život. Stoga nudimo raznolike izvannastavne aktivnosti koje omogućuju našim učenicima da razvijaju svoje interese, stječu nove vještine i grade prijateljstva izvan učionice. Bilo da se radi o sportskim klubovima, umjetničkim radionicama, volonterskim projektima ili akademskim timovima, svaki učenik ima priliku pronaći nešto što ga inspirira i motivira.

Kroz ove elemente nastojimo stvoriti poticajno okruženje koje potiče cjelovit razvoj svakog učenika. Slijedeći načela inovativnosti, suradnje i inkluzivnosti, nastavljamo raditi na unapređenju kvalitete naše nastave i pružanju najboljeg mogućeg obrazovanja za sve naše učenike.